HY - Lütfen Dön Gel

HY - Lütfen Dön Gel |Söz Müzik: HY Düzenleme: Mustafa Ceceli Yönetmen: Aykut Öztürk, DMC etiketiyle yayınlanan Lütfen Dön Gel isimli tekli çalışmasıni,yayina girer girmez mp3 formatinda sitemizde yayinLadik,çok güzel olmuş sözler çok anlamlı..

HY Lütfen Dön Gel şarkı sözleri 

Ayrı gayrı kaç yıl geçti sen orda ben burda yüzümüz eskimiş aşka kalbimiz kırık dökük Kim Bilir Şimdi Ellerin Kimin Ellerinde Ettiğin Kavgalar Bile Başka Biriyle O Zaman Dön Gel Gururun Mu Engel Çıksın Aradan Bu Dargınlığımız Lütfen Dön Gel Benmiyim Engel? Bitsin Artık Ne Olursun Burdayım Gel, Gel Kimse Bize Acımamıştı Biz Zalim Olmayalım Bir Selam Olsun Bari Düşman Kalmayalım Kıt Kanat Aşkla Zar Zorlukta Kalbim Gel Gel Gel Seviyorsun Senle Olsun Kimse Bize Acımamıştı Biz Zalim Olmayalım Bir Selam Olsun Bari Düşman Kalmayalım Kıt Kanat Aşkla Zar Zorlukta Kalbim Gel Gel Gel Seviyorsun Senle Olsun

1012

Cepmuzikleri.com sitesinde Müzik 2019 şarkı sözleri yer almaktadır.Sitede yer alan tüm video klip envanterleri Youtube sitesi üzerinden gösterilmektedir. Sitede Tubidy MP3 indirme ve Youtube MP3 dönüştürücü işlemleri yapılmamaktadır. Cepmuzikleri.com internet sitesi hukuki ve yazılımsal hiç bir sorumluluk almamaktadır. Telif hakkı bildirimleriniz için lütfen iletişime geçiniz.