Hüseyin Kağıt - Giden Gidene

Hüseyin Kağıt - Giden Gidene|Sanatçı: Hüseyin Kağıt Albüm: Zamanı Geldi Çıkış tarihi: 2016,Giden Gidene şarkısı yayina girdiği tarihden Bu yana, Ekle Paylaş Daha fazla 1.392 dinlenme almiştır..

Hüseyin Kağıt - Giden Gidene  Sözleri

OyLe kirgıNımkı ben Bu dünaya
Kime döst dediysem yaranamadim
kara gecelerde daldim rüyaya
sirtimdan vurdular üyanamadim

Giden Gidene ah küsen küsene
Oysa can verirdim Kiymet verene
dost diye sarildim yüze gülene
kalbimi kirdilar anlayamadim

Hüseyin Kağıt - Giden Gidene ve  son çıkan şarkıları kesintisiz izleme ve dinletme sunan kolay kullanımlı bir mobil tubidy video izleme sitesidir. Hüseyin Kağıt - Giden Gidene   En iyi seslendirilmiş şarkıları  Hd kalitesinde sizlerle. Evde, işyerinde, arkadaşlarınızla birlikte iken, yolculuk ve seyahat yapar iken, sevgilinizle baş başa sahilde oturur iken, kısacası bulunduğunuz her yerden telefonunuzdan izleyebılırsınız Müziğin insan psikolojisindeki yeri farklıdır. Örneğin Hüseyin Kağıt - Giden Gidene ve  son çıkan şarkıları kesintisiz izleme ve dinletme sunan kolay kullanımlı bir mobil tubidy Mp3 dinleme sitesidir. Hüseyin Kağıt - Giden Gidene   En iyi seslendirilmiş şarkılarıni kesintisiz ses kalitesinde sizlere sunmaktayız. Evde, işyerinde, arkadaşlarınızla birlikte iken, yolculuk ve seyahat yapar iken, sevgilinizle baş başa sahilde oturur iken, kısacası bulunduğunuz her yerden telefonunuzdan izleyebılırsınız Müziğin insan psikolojisindeki yeri farklıdır. Örneğin Nükhet Duru - Bu Gece Beni Düşün     dinlediğinizde müzik sizi bu diyarlardan alarak başka alemlere götürecektir,dinlediğinizde müzik sizi bu diyarlardan alarak başka alemlere götürecektir
 

1345

Cepmuzikleri.com sitesinde Müzik 2019 şarkı sözleri yer almaktadır.Sitede yer alan tüm video klip envanterleri Youtube sitesi üzerinden gösterilmektedir. Sitede Tubidy MP3 indirme ve Youtube MP3 dönüştürücü işlemleri yapılmamaktadır. Cepmuzikleri.com internet sitesi hukuki ve yazılımsal hiç bir sorumluluk almamaktadır. Telif hakkı bildirimleriniz için lütfen iletişime geçiniz.