İlyas Yalçıntaş - Bu Nasıl Veda

İlyas Yalçıntaş - Bu Nasıl Veda|İlyas Yalçıntaş,in İçimdeki Duman albümünde yer Verdiği Bu Nasıl Veda isimli şarkısı,Çok dinLenen Müzikler arasindaki yerini aLdi,AyriLan,larin aşiri aŞk acisi çekenlerin Veda edenLerin aşk şarkıLari siraLamasinda fenomen OLan bu güzel şarkımızı sözleri ile birLikte sitemize ekLedik,

Sanatçı: İlyas Yalçıntaş
Albüm: İçimdeki Duman
Çıkış tarihi: 2016
Tür: Pop
İlyas Yalçıntaş Bu Nasıl Veda Şarkı Sözleri 

İnanmak, inanmak istiyorum sana Anlatsana her şeyi baştan Bir daha çok sevsen de gitmelisin Öyle mi? Bence sen yalancının birisin Çok sevsen de gitmelisin Öyle mi? Bence sen yalancının birisin Söylesene sevdam Bu nasıl, bu nasıl veda? Bu nasıl yalan? Sen kaçıncı yalancı, ömrümden çalan? Söylesene sevdam Bu nasıl, bu nasıl veda? Bu nasıl yalan? Sen kaçıncı yalancı, ömrümden çalan İnanmak, inanmak istiyorum sana Anlatsana her şeyi baştan Bir daha çok sevsen de gitmelisin Öyle mi? Bence sen yalancının birisin Çok sevsen de gitmelisin Öyle mi? Bence sen yalancının birisin Söylesene sevdam Bu nasıl, bu nasıl veda? Bu nasıl yalan? Sen kaçıncı yalancı, ömrümden çalan? Söylesene sevdam Bu nasıl, bu nasıl veda? Bu nasıl yalan? Sen kaçıncı yalancı, ömrümden çalan?

1229

Cepmuzikleri.com sitesinde Müzik 2019 şarkı sözleri yer almaktadır.Sitede yer alan tüm video klip envanterleri Youtube sitesi üzerinden gösterilmektedir. Sitede Tubidy MP3 indirme ve Youtube MP3 dönüştürücü işlemleri yapılmamaktadır. Cepmuzikleri.com internet sitesi hukuki ve yazılımsal hiç bir sorumluluk almamaktadır. Telif hakkı bildirimleriniz için lütfen iletişime geçiniz.